BeinCryptoKriptohaber

Yatırımcı Bu Yeni Solana Meme Coin’in Ticaretinden 1,60 Milyon Dolar Kazandı

Solana WEN adı verilen yeni bir meme parasının ortaya çıkmasını memnuniyetle karşıladı. Bu dijital varlık, bir milyonun üzerinde cüzdana dağıtıldıktan sonra toplulukta önemli bir ilgi uyandırdı.

WEN’in artan heyecanından yararlanan bilgili bir tüccar, 14 saat içinde başarıyla yaklaşık 1,60 milyon dolar kar elde etti.

Solana Meme Coin Trader Kazandı

Blockchain araştırmacısı LookOnChain açıklandı tüccarın başlangıçta lansman sırasında 125.500 $ karşılığında 20 milyar WEN tokeni satın aldığını söyledi. Daha sonra tüccar stratejik olarak 12,5 milyar WEN’i 807.000 $’a aktardı ve 682.000 $ gibi etkileyici bir kâr elde etti.

Bu önemli satışa rağmen tüccar hala gerçekleşmemiş 941.000 $ karla 7,6 milyar WEN’i elinde tutuyor.

Bu kar realizasyonu, piyasadaki dikkate değer bir artışla örtüşüyor. meme parası 24 saat içinde değer. CoinGecko’ya göre WEN tokeni, 26 Ocak’taki lansmanından bu yana %500’lük olağanüstü bir fiyat artışı yaşadı ve 0,00013781 $’a yükseldi, ardından 0,00009401 $’a geriledi.

Devamını oku: 2024 Yılında Trend Olan 7 Popüler Meme Coin ve Altcoin

Solana WEN Meme parası
WEN Piyasa Değeri. Kaynak: CoinGecko

Bu artış, WEN’in piyasa kapitalizasyonunu başlangıçta 135 milyon dolara çıkardı ve bu rakam daha sonra 95,8 milyon dolara yükseldi. Özellikle, ticaret verileri önemli miktarda işaret ediyor Solana merkezli meme parasını çevreleyen topluluk etkinliği.

CoinMarketcap’tan veriler ortaya çıkarır USDC/WEN gibi WEN’e bağlı ticaret çiftleri ve SOL/WEN, Solana’nın önde gelen merkezi olmayan borsası Jupiter’deki ticaret faaliyetinin %30’undan fazlasına katkıda bulundu.

WEN Meme Coin Nedir?

Toplum tasarladı WEN Weremeow’a ​​ve yaygın kripto sorusu olan “ne zaman”a bir saygı duruşu olarak.

Genellikle “wen”, bir token lansmanına veya kripto alanında yeni bir özelliğin piyasaya sürülmesine yönelik beklentiyi gösterir. Öte yandan, Jüpiter’in takma adlı geliştiricisi Meow, parçalanmış bir yazı yazdı. NFT WEN memecoin’in doğuşu görevi gören şiir.

Wens’i çok seviyorum. Wens, arandığın anlamına geliyor. Anon internet olsa bile kardeşim. Wens, benim bokumu sabırsızlıkla bekledikleri anlamına geliyor. Bazıları kıçımı terk etmek istese bile. Wens, verecek kadar kutsanmış olduğumu kastediyor. Çoğunun umurunda olmasa bile. Yani hepinize wen kardeşler. Eğer sinirlendiysem özür dilerim. Tıpkı senin bana olduğu gibi. Bu sıkıntı aşktan doğar. Evet beni sevdiğini biliyorum. Sen söylemesen bile. Wen’lerin gelmesini sağlayın. Ben de dans edeceğim. Ve benimle oynayacaksın. İnşallah tango yapacağız. Sonsuza kadar daha fazla, ”Miyav yazdı.

Proje, bir trilyon tokenin sabit tedariki için stratejik bir dağıtım yaklaşımını benimsedi. Spesifik olarak, tokenlerin %70’i, Temmuz 2023 ile Ocak 2024 arasında aktif olarak minimum 5 $ hacimde işlem yapan uygun Jupiter kullanıcılarına airdrop olarak dağıtıldı. Projenin yetkilisine göre, 29 Ocak’a kadar talep edilmeyen tüm tokenlar yakılacak. X kolu.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyucuların bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: Oluwapelumi Adejumo, https://beincrypto.com/solana-wen-meme-coin-skyrockets/

Diğer Yazılar

1 of 3.259

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir