BeinCryptoKriptohaber

Yeni Gözaltı Dışı Telegram Ticaret Botu Bitbot 300 Bin Dolar Topladı

Editoryal Not: Aşağıdaki içerik BeInCrypto’nun görüşlerini veya görüşlerini yansıtmaz. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Lütfen herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapın.

Bitbot, 17 Ocak’taki ön satış lansmanından sonraki 72 saat içinde inanılmaz bir 300.000 dolar topladı.

Bitbot, hızla büyüyen bir segment olan Telegram ticaret botları pazarına liderlik etmeyi hedefliyor ticaret uygulaması Yaşam boyu işlem hacminde 7 milyar dolarlık kayda değer bir pazar görüldü.

Telegram ticaret botları, yatırımcıların Telegram uygulamasında bir kripto para birimi ticaret portföyünü yönetmesine olanak tanır. Uygulamada bu, 800 milyon aktif Telegram kullanıcısı arasında önemli bir sayı olan yoğun Telegram kullanımına sahip yatırımcıların artık işlemlerini yönetmek için iki uygulama üzerinden işlem yapmalarına gerek olmadığı anlamına geliyor: bir borsa ve Telegram uygulaması. Dahası, Telegram alım satım botları, borsa uygulamalarında görülen tüm otomatik alım satım özelliklerini sunarak iki dünyanın en iyilerini tek bir pakette bir araya getiriyor.

Bitbot’un Teknik Ürün Danışmanı Andrew Jacobs şunları söyledi:

“Web3’ün evriminde çok önemli bir noktayı yaşarken, Bitbot’un lansmanını duyurmaktan mutluluk duyuyorum. Misyonumuz, perakende yatırımcılara, güçlü kurumsal düzeydeki araçlarla, basit ve sezgisel bir ticaret arayüzünde, sağlam temellerle desteklenen bir ticaret arayüzü sunmaktır. güvenlik. Harika bir ekibimiz var ve ürünün gelişimini yönlendirmeyi ve ön satış boyunca sosyal kanallarımızda duyurulacak olan düzenli AMA’larımızda Bitbot topluluğuyla tanışmayı sabırsızlıkla bekliyorum.”

Bitbot ekibi, nispeten küçük bir 4,3 milyon dolarlık artış hedefiyle hızlı hareket etmeyi düşünüyor ve fiyatların 0,0100 dolardan başlayıp 0,0200 dolarda biteceği hızlı bir ön satış öngörüyor ve potansiyel olarak proje listelemesinden önce erken yatırımcılara %100 kazanç sunuyor. Ek bir teşvik ise, Bitbot token sahiplerinin, bu yıl piyasaya sürüldüğünde şirket kârının yüzde 50’sini, varlıkların bir yüzdesi olarak dağıtılacağı şeklindeki cazip öneridir.

Bitbot (BITBOT) şu adresten satın alınabilir: resmi site.

Bitbot’un Kitlesel Piyasaya Kabulü İçin Baskı

Telegram alım satım botları, kullanıcıların tüm alım satım sürecini kripto için tercih edilen mesajlaşma platformu Telegram’da yürütmesine olanak tanıyarak, borsalarla ilişkili sıklıkla karmaşık kullanıcı deneyimini atlayarak rahatlığı artırır.

Telegram ticaret botlarındaki ticaret hacimleri etkileyici olsa da, şu anda geleneksel kripto para borsalarının hakim olduğu pastada hala çoğunluk payının kaldığı açık. Bitspay bile sürekli olarak en iyi 70 borsa arasında yer alıyor CMCtüm Telegram ticaret botlarının toplamına benzer bir hacme sahiptir.

Fırsatın büyüklüğü, potansiyel pazar payı açısından açıkça ortaya çıkıyor ve ürün ve geliştirme ekibi ile Bitbot’u kitlesel benimsemeye uygun bir ürün sunmaya iten şey de bu tür bir potansiyel.

Bu muhtemelen Bitbot’un rakiplerinin sorunlarından biri. Telegram ticaret botları oldukça karmaşık olabilir ve birçoğu onları çalıştırmak için kullanıcı komutlarına güvenir. Dahası, bir dizi güvenlik sorunu piyasadaki en büyük oyuncuları bile rahatsız etti ve bazıları için ekşi bir tat bıraksa da Bitbot markası için potansiyel olarak oldukça hoş bir avantaj bıraktı.

Bitbot bu iki konuyu da kafa kafaya ele alıyor. İlk olarak, değişim kullanıcılarının hemen tanıyabileceği sezgisel bir uygulama içi arayüz sunarak karmaşık komutlara olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

İkincisi, saklama dışı ticaret olanağı sunuyor; bu, kullanıcıların Bitbot’u soğuk cüzdanlarıyla entegre edebilecekleri ve botun güçlü otomatik ticaret özelliklerinin devreye girmesi için özel anahtarlarından vazgeçme ihtiyacını ortadan kaldırabilecekleri anlamına geliyor. Bu, markanın güvenli saklama ile olan ortaklığı tarafından desteklenmektedir. teknoloji geliştiricisi Knightsafe, Telegram ticaret botu pazarında şu ana kadar benzeri görülmemiş bir tekliftir; kurumsal düzeyde varlık güvenliğine odaklanan gerçekten benzersiz ve yenilikçi bir yaklaşımdır.

Bot, kopya ticaretinden otomatik keskin nişancılığa kadar hem başlangıç ​​seviyesindeki hem de ileri seviyedeki yatırımcıların ilgisini çekecek sayısız gelişmiş özellik sunuyor.

Tokenomik ve Satış Öncesi Yol Haritası

Proje gereği Beyaz kağıtBitbot ön satışı 1. çeyreğe kadar devam edecek ve 2. çeyrekte borsalardaki proje listesini görecek (ön satış erken satılmadığı sürece, ki bu mevcut gidişatla mümkün).

Tahsis detayları arasında %30’u ön satış için, %20’si geliştirme ekibi için, %14’ü pazarlama için ayrılmış, %3’ü likidite için, %2,3’ü topluluğa açık (ödüller ve havadan yardım) ve %10’u hazineye tahsis edilmiştir.

Geliştirme ekibi için belirlenen %20’lik kısım, 1 yıllık bir hak kazanma döneminden geçecek ve bu da ekibin uzun vadeli bağlılığını garanti altına alacak.

Bitbot’un Kripto Piyasasındaki Etkileyici Yolculuğu

Rakip ticaret botları olan Unibot ve Banana Gun, Unibot’un token fiyatının geçmesiyle hızla öne çıktı 230 dolar lansmandan sadece üç ay sonra. CoinDesk’in yakın tarihli bir makalesine göre, Unibot’un ön satışındaki yatırımcıların yaklaşık 200 kat kazanç elde ettiği bildirildi.

Bitbot onların izinden gitmeyi umuyor ve etkileyici artışına, hızla büyüyen topluluğu da yardımcı oldu. X’te 90 bin takipçi ve 5100’den fazla üye Telgrafı ön satışın duyurulmasından sonraki bir hafta içinde. Proje şu anda Aşama 2’de, tokenın fiyatı 0,011 $ ve Aşama 3 için fiyat %5 artmadan önce yalnızca 9.200.000 token kaldı.

Bitbot, son Bitcoin ETF kabulünün ve kripto para piyasasında artan ticaret faaliyetinin ardından satış öncesi yatırımcıları çekmeyi umuyor. Bu, önemli bir sosyal takipçi kitlesi çekti ve Bitbot’u halihazırda listeleri arasında listeleyen Invezz gibi önemli kripto yayınları tarafından da benimsendi. 2024’ün en iyi kripto paraları.

Bitbot Hakkında

Bitbot, kurumsal düzeyde ticaret araçlarını perakende kullanıcıların eline sunmayı, keskin nişancılık ve kopya ticareti dahil çeşitli gelişmiş özellikleri kullanarak ticaret yapmalarını sağlamayı amaçlayan yeni bir Telegram ticaret botudur.

Solid Proof tarafından denetlenen Bitbot, güvenliğe odaklanır ve “anahtarlarınız, varlıklarınız” sloganını takip eder. Bu amaçla proje, karşı taraf riskini azaltan ve bunu anti-MEV ve anti-rug teknolojisiyle güçlendiren, dünyanın ilk gözetimsiz telgraf ticaret botunu sunmak için Knightsafe ile ortaklık kurdu.

Daha fazla bilgi almak ve Bitbot (BITBOT) satın almak için kullanıcılar Bitbot’un web sitesini ziyaret edebilirler. İnternet sitesi.

İnternet sitesi | Beyaz kağıt | Sosyaller

Sorumluluk reddi beyanı

Bu makale, harici bir kaynak tarafından sağlanan bir basın bülteni içermektedir ve BeInCrypto’nun görüş veya düşüncelerini yansıtmayabilir. Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, yönergelere uygun olarak şeffaf ve tarafsız raporlamaya bağlı kalmaya devam ediyor. Okuyucuların bu basın bülteni içeriğine dayanarak karar vermeden önce bilgileri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: Advertorial, https://beincrypto.com/telegram-trading-bot-bitbot-raises-300k/

Diğer Yazılar

1 of 3.258

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir