BeinCryptoKriptohaber

Yuga Labs ve Somnia, Metaverse Platformlarını Birleştirmek İçin İşbirliği Yapıyor

Bored’ın yaratıcısı Yuga Labs Maymun Yacht Club NFT’leri, özellikle metaveren için tasarlanmış, blockchain teknolojisinde yeni ortaya çıkan bir güç merkezi olan Somnia ile çığır açan bir ortaklığa imza attıklarını duyurdu.

Bu işbirliği, Yuga Labs’ Otherside’ın geniş dijital alanlarında birlikte çalışabilirliği önemli ölçüde artırmayı amaçlıyor.

Somnia’nın yüksek performanslı L1 blok zinciri ve yenilikçi çok zincirli protokolleri, saniyede yüz milyonlarca işlemi destekleyerek meta veri tabanı ve oyun ekosistemleri içinde bağlantı için yeni bir standart belirliyor.

Yuga Labs, bu teknolojilerden yararlanarak sağlayacak NFT sahipleri de dahil olmak üzere Bored Ape Yat Kulübü ve Mutant Ape Yat Kulübü, geliştirilmiş fayda ve yeni teşvikler.

Ortaklık Somnia Protokolünü Öteki Tarafa entegre edecek sanal evren, dijital varlıkların işlevselliğini arttırmak. Ek olarak, avatarların çeşitli metaverse etkinliklerine katılmasına da olanak tanıyacak.

Devamını oku: Blockchain Oyun: Metaevren Kalesinin Anahtarları

Yuga koleksiyonu sahipleri artık ürünlerini sergileme ayrıcalığına sahip olacak NFT’lerSteam gibi popüler oyun platformlarına benzeyen merkezi olmayan bir portal olan yeni başlatılan Metaverse Tarayıcısında görevlere katılın ve bonus puanlar kazanın.

Bu tarayıcı, web3 teknolojisi hakkında önceden bilgi gerektirmeden Somnia Ekosistemi içindeki meta veri dizileri ve uygulamalarla kullanıcı etkileşimini basitleştirir.

Açık tasarımı, içerik oluşturucuların uygulamalarını özgürce dağıtmalarına olanak tanıyan kapsayıcı bir meta veri deposu deneyimi vaat ediyor. Somnia’nın kurucusu Paul Thomas, söz konusu:

“Yuga Labs ile olan işbirliğimiz tamamen NFT ekosistemini geliştirmek, sahiplerine yalnızca fayda sağlamakla kalmayıp aynı zamanda NFT’lerin yapabileceklerinin sınırlarını zorlayan sürükleyici, etkileşimli deneyimlere açılan bir kapı sunmakla ilgilidir.”

Devamını oku: Bored Ape Yat Kulübü Açıklandı: BAYC Nedir?

Bu ortaklığın sonucunda; Yuga Laboratuvarları NFT sahipleri avatarlarını herhangi bir sanal deneyimde kullanabilirler. Bu, kimliklerinizin ve dijital varlıklarınızın birden fazla deneyimde tutarlı ve birlikte çalışabilir kalmasını sağlamaya yardımcı olur.

Buna MSquared’in ev sahipliği yaptığı MLB Sanal Basketbol Sahası gibi etkinliklere katılmak da dahildir ve kullanıcı deneyimini daha da zenginleştirir.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyuculara, bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Eduardo Venegas, https://beincrypto.com/yuga-labs-somnia-optimize-metaverse/

Diğer Yazılar

1 of 4.673

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir